KONST / Litografier / Färglitografi 14488518
nr 1448 8518
Josef Petersson
(f. 1976), Sverige
Signerad, numrerad 12/20. Färglitografi. Bladets mått: 42x60, oramat löst blad
Josef Petersson, svensk bildkonstnär född 1976.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:09:07
700 kr
900 kr